image Truhlářství - Robert Černý

image 602 110 724

image Otevřeno: Po/Pá: 08:00 - 18:00hod.

Vyklízení

Firma Vyklízení Praha - Jiří Altera nabízí kompletní vyklízení bytů, sklepů, půdy, kanceláří, firem, před kolaudací, prostranství, parků, přístupových cest, a speciálně i po úmrtí, i totálně zdevastované prostory. Firma nabízí vyklízecí práce v kraji Praha, okrajově i ve Středočeském kraji. na objednávku kdekoliv po ČR.

Web: www.vyklizeni.org

 

Autobazar Praha

Autobazar VIP-CAR s.r.o. nabízí prodej ojetých osobních a užitkových vozů všech automobilových značek. Všechny vozy jsou pečlivě před nákupem prohlíženy a zkontrolovány. Většina vozů v prodeji je po 1. majiteli. Firma přijímá platby typu komisní prodej, výkup za hotové, a protiúčtem. Samozřejmostí je vyřizování převodu vozidla, povinného ručení a STK včetně emisí.

Web: www.vip-car.cz

 

Sklenářství Praha

Sklenářství Alfaglass s.r.o. nabízí sklenářské práce jako je běžné opracování skla, zasklívání oken, dveří, výloh a ostatních skleněných ploch, nebo fazetování či broušení skla. Mezi další služby patří rámování a paspartování obrazů, obrázků a plakátů. Firma také nabízí dodávky a montáže prosklených konstrukcí, skleněných dveří, schodů, prosklených stropů nebo celých fasád.

Web: www.alfaglass.cz

 

Tvorba webových stránek

Firma Jan Weisgerber nabízí tvorbu webových stránek, grafické práce, internetový marketing, DTP služby (příprava podkladů pro tisk) a výrobu tiskovin.

Web: www.weisgerber.cz

 

Autoservis Praha

Firma Auto Turman s.r.o. provozuje autoservis, pneuservis, autolakovnu, autopůjčovnu, odtahovou službu a prodej autolaků SPIES HECKER.

Web: www.autoturman.cz

 

Úklid Praha

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklid pro Prahu a Středočeský kraj. Služby zahrnují úklidové práce a vyklízecí práce, následný odvoz odpadu a jeho likvidace na veřejných schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty i osvědčení, pracovní pomůcky a profesionální úklidovou techniku.

Web: www.altera-praha.cz

 

Koupelnové studio Praha

ARMATI - koupelnové studio Jiří Řehořka realizuje koupelny na zakázku. Firma prodává sanitární keramiku, vany, koupelnový nábytek, sprchové kouty, koupelnové radiátory, obklady a dlažbu, a vodovodní baterie. Vše od mezinárodně uznávaných světových značek se záručním i pozáručním servisem.

Web: www.armati.cz

 

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

 

Stavební firma Praha

Stavební firma Build Prag s.r.o. realizuje novostavby, stavby a rekonstrukce v rozsahu do 10 miliónů Kč. Hlavní náplní činnosti jsou jsou rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, rekonstrukce a opravy komerčních prostor, činžovních či panelových domů, rodinných domů včetně veškerých instalací vnitřních zařízení. Firma disponuje certifikacemi od společností KNAUF a RIGIPS ohledně montáží sádrokartonových systémů vč. požárních a bezpečnostních příček.

Web: www.buildprag.cz

 

Servis, autoservis, prodej, opravy a diagnostika vozů Mercedes-Benz

Car Motors MB s.r.o. se specializuje na servis vozů Mercedes-Benz. Autoservis nabízí opravy a diagnostiku motorů, výměnu olejů a filtrů, výměny pneumatik, výměny autoskel, odstraňování i komplikovaných závad, autoklempířské práce, a vyřizování pojistných událostí. Firma také nabízí prodej ojetých i nových vozů Mercedes-Benz.

Web: www.carmotorsmb.cz

 

Zakázková výroba nábytku

DANY - studio nábytku a interiéru na klíč - Miroslav Jehlář nabízí interiérový nábytek na zakázku. Nabídka zahrnuje např.: obývací stěny, ložnice, obývací pokoje, koupelnový a kuchyňský nábytek, postele, skříně, police, poličky, stoly, židle, křesla, otomany, sofa, lampy, lustry, komody, vinotéky, konferenční stoly a stolky, noční stolky a TV stolky, palandy, patra na spaní, vestavěné skříně apod.

Web: www.dany-nabytek.cz

 

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na zakázku. Nabídka zahrnuje lůžkoviny, povlečení, záclony a závěsy, deky a přehozy, výrobu přikrývek, prostěradel, výrobu vozděvzdorných nepromokavých potahů či obalů na lodě, jízdní kola, motocykly, automobily, a různá sportovní náčiní.

Web: www.deky-luzkoviny.cz

 

Odvoz odpadu Praha

Firma EKOCONEX nabízí služby jako odvoz odpadu, odvoz suti, písku, štěrku, kamení, dřeva a dalších stavebních materiálů, výkopové práce, zemní práce, vyklízecí práce, bourací práce. Další službou je pronájem kontejnerů o velikostech 3, 6, 10, a  12 m3. Všechny služby firma nabízí pro město Praha a Středočeský kraj, po dohodě kdekoliv po České republice.

Web: www.ekoconex.cz

 

Čistírna oděvů Praha

Firma Leder-Tex s.r.o. provozuje čistírnu oděvů. Služby zahrnují praní, čištění a žehlení textilu, čištění a barvení kůží, kožešin a kožených oděvů. Firma se specializuje i na znalecké posudky ohledně poškozeného zboží pro uplatňování nároku na vrácení peněz u prodejců.

Web: www.leder-tex.cz

 

Posuvné brány Praha

Firma LOQUENS s.r.o. nabízí dodávky a montáže pro posuvné brány (pojezdové a samonosné brány), jak hliníkové tak kovové, pro sekční garážová vrata, pro stínící techniku (rolety, žaluzie, markýzy), pro mříže, ploty a sítě proti hmyzu. Vše na zakázku podle parametrů zadání.

Web: www.loquens.cz

 

Fólie na okna a zabezpečení oken

OKENSERVIS - Jan Davídek nabízí okenní bezpečnostní fólie, okenní zámky, kliky, vložky, mříže do oken, a přídavná zabezpečení oken od firmy ABUS.

Web: www.okenservis.cz

 

Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum nabízí prodej a servis pro dioptrické brýle, sluneční brýle, brýlové obruby, kontaktní čočky, čistící roztoky, a doplňky. Firma také nabízí vyšetření zraku, poradenství jak pečovat o zrak a podává informace o očních nemocech a vadách zraku.

Web: www.panoptikum.cz

 

Překlady z němčiny a překlady do němčiny

Diplomovaná překladatelka Martina Loskotová nabízí profesionální překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Texty jsou překládány na prvotřídní úrovni, ať už se jedná o překlady právních textů, ekonomických textů aj. Samozřejmostí je zachování firemní terminologie a dodržení dohodnutých termínů.

Web: www.preklady-nemciny.cz

 

Průmyslové podlahy

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro průmyslové podlahy za použití špičkových produktů stavební chemie. Aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické přísné normy Evropské Unie (EU). Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci!

Web: www.riromi.cz

 

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Firma Car Motors MB s.r.o. se také specialiuzje na automatické převodovky. Autoservis nabízí servis, opravy, výměny, diagnostiku, zjišťování a následné odstraňování běžných i komplikovaných závad automatických převodovek všech typů.

Web: www.servis-prevodovek.cz

 

Tandemové seskoky padákem

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem.

Web: www.tandemy-kantor.cz

 

Ubytování Jeseníky Kubeš

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytování na pomezí Orlických hor a Jeseníků, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je celá chalupa zahrnující 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC, společnou kuchyňku, společenskou místnost a sklípek. Objekt disponuje Wi-Fi připojením a mnoha společenskými hrami. V blízkosti chalupy jsou cyklistické stezky a sjezdovky. Lokalita je vhodná pro letní i zimní turistiku a sportovní vyžití.

Web: www.ubytovani-jeseniky-kubes.cz

 

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej komponent pro vzduchotechniku jako např.: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami aj.

Web: www.vkspraha.cz

 

Vzduchotechnika Praha

Firma VKS Praha s.r.o. nabízí dodávky, montáže, a servis pro vzduchotechniku. Firma provádí opravy či repase vzduchotechniky, posudky, a poradenskou činnost pro značky TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

Web: www.vzduchotechnika-vkspraha.cz

 

Vyklízení Praha

Vyklízení WOLF nabízí vyklízecí práce pro kraje Praha a Středočeský kraj. Firma provádí vyklízení bytů, kanceláří, domů, sklepů, půd, zahrad, parků, a různých objektů před demolicí aj. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů.

Web: www.vyklizeni-praha.net